KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 13162133
nr 1316 2133
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Träsnitt, Signerad, numrerad 206/360. Motivet: 43x60cm
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 30 mars 2020
kl 18:14:54
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén